Mesafeli Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi
Mesafeli Satış Koşulları
İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.
MADDE 1 - KONU
İşbu sözleşmenin konusu, SATICI'nın, ALICI'ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.
MADDE 2.1 - SATICI BİLGİLERİ
Ünvan:  onlinesinavim
Adres: Osman Ağa Mah. Onur Opera Pasajı Kat:2 No:11-12 
Telefon: 0532 133 96 34
www.onlinesinavim.com
Email: info@onlinesinavim.com
MADDE 2.2 - ALICI BİLGİLERİ
Müşteri olarak onlinesinavim.com alışveriş sitesine üye olan kişi. Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.
MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ
Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır.
MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER
4.1 - ALICI, Madde 3'te belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2 - Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesininden onlinesinavim.com sorumlu tutulamaz.
4.3 - onlinesinavim.com, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.4 - Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının onlinesinavim.com iletişim adresine ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettigi ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, onlinesinavim.com ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.4 – Elektronik ürün olduğu için sözleşmeden her hangi bir şekilde cayma söz konusu değildir, ürün ücreti iade edilmez.
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi
instagram takipçi hilesi instagram takipci hilesi instagram takipci